Powiatowe Targi Edukacyjne

Przez ostatnie trzy dni w Powiatowym Centrum Edukacji trwały Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2020. W tym czasie przyszli absolwenci szkół podstawowych mogli odwiedzać stoiska przygotowane przez uczniów i nauczycieli szkół średnich i placówek edukacyjnych Powiatu Brzeskiego.

Wyjątkowa akcja krwiodawstwa

17 lutego 2020 roku w Zespole Szkół w Czchowie miała miejsce niecodzienna akcja oddawania krwi. Akcja została zorganizowana przez młodzieżowy Klub HDK „Krewniak” , który w tym roku świętuje dziesięciolecie swojego powstania. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Starosty Powiatowego w Brzesku Pana Andrzeja Potępy

Dzień Życzliwości i Przyjaźni

14 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował już tradycyjnie uroczysty Dzień Życzliwości i Przyjaźni. Otwarto „Pocztę walentynkową”, do której wrzucano miłe wpisy, podziękowania, miłosne wyznania i oznaki wszelkiej sympatii. W trakcie dużej przerwy posłańcy wręczyli specjalnie przygotowane na tę okazję kartki wszystkim adresatom.

Akcja krwiodawstwa

Klub HDK PCK „Krewniak” zaprasza osoby pełnoletnie na akcję krwiodawstwa, która odbędzie się 17 lutego 2020 roku w Zespole Szkół w Czchowie w godzinach od 9.00 do 12.00.

Poloneza czas zacząć

Studniówkowy bal tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół w Czchowie odbył się w sobotę 18 stycznia 2020. Na to wydarzenie uczniowie czekali już od wielu miesięcy i bardzo starannie się do niego przygotowywali- ćwiczyli poloneza z ciekawym układem choreograficznym.

Bieżące ogłoszenia
Warto zobaczyć
Do matury pozostało:
67 dni.
Do wakacji pozostało:
121 dni.