Wakacyjne staże zawodowe

Od 6 lipca 34 uczniów Zespołu Szkół w Czchowie rozpoczyna wakacyjne staże zawodowe realizowane w ramach projektu pn. „Rozwój i podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie brzeskim poprzez wsparcie szkół – utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych”.

Komisja Rekrutacyjna informuje

Absolwenci szkół podstawowych, którzy jeszcze nie zostali zalogowani do systemu Vulcan, bądź nie wiedzą jak dopełnić formalności dotyczących weryfikacji danych, drukowania podania mogą uzyskać pomoc bezpośrednio w naszej szkole. Wszelkich informacji i wskazówek udziela codziennie w godzinach od 8 do 15 Pani Magdalena Kupiec w Sekretariacie Uczniowskim. Zapraszamy!

Wakacyjne życzenia

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom składamy serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i spokoju.

Nagroda za wyróżnienie

Aktywność się opłaca. Fantastyczna przygoda i świetna lekcja kulinarnego fachu spotkała dwie uczennice naszego Technikum Żywienia. Karolina i Zuza zostały wyróżnione w akcji Zasmakuj w książkach, którą od maja prowadziła Biblioteka szkolna

Nasza oferta dla ósmoklasistów

Wszystkie informacje na temat oferty edukacyjnej Zespołu Szkół w Czchowie w jednym miejscu:) klikajcie w link i miłego korzystania z padletu:)

Technik informatyk

Drogi ósmoklasisto jeżeli pragniesz zdobyć atrakcyjny zawód to zapraszamy Ciebie do naszej szkoły. Rozwój komputeryzacji we wszystkich dziedzinach gospodarki i nauki zrodził ciągłe zapotrzebowanie na osoby wykształcone w zawodzie technik informatyk.

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Drugim wiodącym kierunkiem kształcenia w naszej szkole jest bardzo lubiany i ceniony przez młodzież kierunek – technik żywienia i usług gastronomicznych. Drogi ósmoklasisto, może ten zawód jest właśnie dla Ciebie?