Przerwa świąteczna

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkole będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek 9 i piątek, 10 kwietnia br. szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość.

Dane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania

Drodzy Rodzice i Uczniowie W ramach tzw. Zdalnego nauczania: ─ Szkoła może wymagać od ucznia lub reprezentującego go rodzica (opiekuna prawnego) podania danych do założenia konta w systemie zdalnego nauczania, ale tylko w zakresie niezbędnym do tego, aby to konto założyć.

Powtórka z matematyki do matury!

Zajęcia w szkołach zostały zawieszone, ale rok szkolny trwa, więc do egzaminu maturalnego uczniowie muszą przygotować się inaczej niż zwykle. Podpowiadamy, jak to najefektywniej zrobić.

Biblioteka szkolna poleca!

W związku z decyzją o zamknięciu szkół spowodowaną wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii koronawirusa, TVP Kultura przygotowała specjalne pasmo edukacyjne “Kulturalna szkoła”. W dni powszednie od godz. 13:00 antena zaprasza na filmy, spektakle i programy kierowane do młodzieży szkolnej.

Nadal możecie czytać

Biblioteka szkolna przypomina, że pomimo braku dostępu do bibliotek szkolnych i publicznych nadal jest możliwość czytania bez ograniczeń. Cyfrowe biblioteki, archiwa i wirtualne muzea – to miejsca, które są dostępne on-line przez całą dobę i dla każdego!

SZANOWNI RODZICE i UCZNIOWIE

Decyzją Rządu RP przedłużono zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych do 14 kwietnia 2020 r. Przez ten okres nauczyciele będą prowadzili zajęcia zdalnie korzystając z komunikatorów, grup społecznościach, poczty elektronicznej, platform edukacyjnych, dziennika elektronicznego.

Informacja dyrektora szkoły o nauczaniu zdalnym

"Dyrektor Zespołu Szkół w Czchowie informuje, że od dnia 23 marca 2020 szkoła planuje prowadzenie nauczania zdalnego dla uczniów, zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

W związku ze zmieniającą się dynamicznie sytuacją epidemiologiczną oraz stosując się do rekomendacji Głównego Inspektora Sanitarnego oraz MEN, informuję o zawieszeniu zajęć lekcyjnych do 25 marca 2020r.